sobota, 8 czerwca 2013

Ukośnik

  W końcu udało mi się zmobilizować i zrobić pierwszy ukośnik. Na początek 14 koralików w rzędzie, coby się za nadto nie znudzić, choć nawlekanie poszło wyjatkowo sprawnie. Całkiem przyjemnie mi się go dziergało. Następny, grubszy już jest w planach :)
Zapięcie to magnetyczna kulka. bardzo lubię te zapięcia :)

  W międzyczasie udało mi się też zrobić czerwoną serduszkową bransoletkę.
   I na koniec koraliki w zakładce. Jako że uwielbiam czytać książki, to zakładki zawsze się przydają.  Piórkową zakładkę ozdobiłam koralikową kulką wykonaną z malutkich toho 15/o i uroczą sówką.     Dziękuję Wam, kochani, za odwiedziny i komentarze. Wasza obecność jest bardzo przyjemna i motywująca !!!

9 komentarzy:

 1. Śliczne prace :) Najbardziej podoba mi się ten grubasek-ukośnik :) Właśnie skończyłam moje pierwsze sznury koralikowo-szydełkowe. Pierwszy to zwykły sznur a drugi to "turek", ale jeszcze muszę wkleić w końcówki. Teraz mam zamiar zmierzyś się z ukośnikiem i gąsieniczką :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba! Niesamowita zakładka, ja już sobie w sklepie odłożyłam bazę w kształcie syrenki, bo takie cuda robisz, że zamarzyła mi się moja własna :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Danusiu- ja się powtarzam, ale cóż : jesteś NIESAMOWITA !!! Kiedy obserwowałam tempo w jakim powstają Twoje koralikowe dzieła, to po prosu wymiękam....

  OdpowiedzUsuń
 4. Robótkowe przyjemności to dobry tytuł, bo przyjemność masz nie tylko Ty w trakcie supłania tych cudności, ale i je oglądający. Ja uwielbiam tu zaglądać!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Absolutnie śliczny naszyjnik! Pozostałe rzeczy też, ale naszyjnik!

  OdpowiedzUsuń
 6. coś pięknego,jestem tak zachwycona że sama spróbowałam zrobić i zrobiłam,(ale tylko bransoletke)oczywiścienie tak piękną ja twoja,mam jeden problem,gdzie mam kupić takie końcówki do bransoletki?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję serdecznie!!! A końcówki przeważnie kupuję u Jolonki https://jolinka.pl/

  OdpowiedzUsuń