czwartek, 2 kwietnia 2015

Ostatnie jaja

   Oczywiście w tym roku. Na koniec zostały mi gęsie wydmuszki. Nie malowane. Ubrałam je w kolorowe frywolitkowe gatki :) Bardzo kolorowy post dzisiaj mi wyszedł :)

 Nici to cieniowana Snehurka i Stokrotka Altun Basak. Wszystkie jajeczka mają swoje tekturowe domki :)   I nie byłabym sobą, gdyby zabrakło koralików. Kolorowy koralikowy kulkowy komplecik powstał na prośbę pewnej miłej Pani. Cieszę się, że spodobał się  jej :))


    

     Koraliki Toho Treasure w kolorach: Opaque- Lustered Dandelion, Opaque Pepper Red, Opaque- Lustered Turquoise, Opaque Rainbow Navy Blue, Inside- Color Peridot/White Lined i Silver- Lined Crystal. Powstały według wzoru Diane Fitzgerald.


     Życzę Wam moi kochani wspaniałych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!!! Wesołego  Alleluja!!!

10 komentarzy:

 1. wow jaka zarombista kula :) też chcę taką bez pawia tylko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madziula, zdolniacho, koraliki masz opanowane, kule też już przeradiałyśmy. Jak znajdziesz chwile w ferworze malowania, to łap za igłę :)

   Usuń
 2. Ciągle nie wiem jak się ogarniasz z czasem :) Ta miętowa frywolitka na jajku cudna. Komplecik biżuteryjny bardzo ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się siedzi na zwolnieniu lekarskim to czas sam się znajduje :) Chociaż i tak nie w takich ilościach jak bym chciała!

   Usuń
 3. Podziwiam to co mi nie wyszło, brałam się za frywolitkę ale, się nie naumiałam i kulkę według wzoru też miałam zrobić, ale coś pomyliłam, a tu proszę Danusia machnęłaś cudnie...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A za kuleczkę łap się, na pewno wyjdzie :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Małgosiu! Ty też masz piękną kolekcję jajec :)

   Usuń